A leány kosárlabda csapat eredményei

  • 2005-ben megyei döntő, 1. helyezés.

  • 2005, 2006 karcagi Gábor Áron kupa, 1. helyezés

  • Az országos elődöntőn, melyet Mezőberényben, a gimnáziumunkban rendeztek, a karcagi Gábor Áron Gimnáziumot és a debreceni Csokonai Gimnázium csapatát is megvertük, és az országos döntőn Sopronban a 8. helyezést értek el a lányok

  • 2006-ban megyei bajnokság, 1. helyezés

  • 2006. Libertas Mikulás Kupa Gyula, 1. helyezés

 

2007. februárban, iskolánkban rendezték meg az amatőr lány kosárlabda diákolimpia megyei döntőjét, ahol csapatunk az első helyet megszerezve bejutott a 20 csapatos országos döntőbe. Az országos döntőt Nagykőrösön tartották, ahol a 7. helyet szerezték meg.
A VI. korcsoportos leány kosárlabda Diákolimpia országos elődöntőjét iskolánkban rendezték meg (ebben a bajnokságban már profik is játszhatnak). Ezeken a mérkőzéseken a lányok egy nyíregyházi és egy szegedi iskola legyőzésével jutottak az országos döntőbe, amelyet Debrecenben rendeztek meg. Ott a 8. helyezést harcolták ki.

 

A csapat tagjai: Kállai Ramóna, Kocsik Nikoletta, Szűcs Flóra, Hoffmann Dóra, Zolnai Nóra. Botyánszki Anna,
Liska Judit, Kígyósi Márta, Bálint Ágota, Bánfalvi Szabina, Valentinyi Fruzsina, Paraj Réka, Fábián Noémi és Révész Dóra.

Edzők: Kecskeméti Gizella és Szugyiczki János.