Tanáraink

 

Név

Beosztás

Elérhetőség

 

 DR. RÜCKNÉ MEZŐ GYÖRGYI

igazgató

Fogadóóra: telefonos egyeztetés alapján.

 

SZÉKELY MÁRIA

igazgatóhelyettes

Fogadóóra:kedd 8:00-8:45

 

Kósáné Barna Magdolna

igazgatóhelyettes

Fogadóóra:   telefonos egyeztetés alapján.

FICSOR TAMÁS

kollégiumvezető

Fogadóóra: telefonos egyeztetés alapján.

Név

Fogadóóra

Szakképzettségek

 

ALMÁSI ATTILA

 csütörtök 10.50-11.35

történelem, német

BANCSI ÁRPÁD ISTVÁN

 kedd 10.50-11.35

magyar, történelem

BARNA ISTVÁN

 hétfő 8:50-9:35

fizika

BATA EMÍLIA

 egyeztetés alapján

matematika, német

BODA PÉTER

 egyeztetés alapján

földrajz, német

BOJTOR EDIT

 telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

olasz

BONDÁR ZSUZSANNA

 

szerda 9.50-10.35

 

német, angol, francia

BRAUN PÉTERNÉ KRISTÓF VIKTÓRIA

 telefonos egyeztetés alapján

német

CSÁKNÉ TÓTH JULIANNA

 hétfő 11.50-12.35

biológia, kémia

CSIRMAZ SÁNDOR

 telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

történelem,

szakvizsga

CSOH ILDIKÓ

hétfő 9:50-10:35

angol

CSONKÁNÉ BÍRÓ ÉVA

  telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

földrajz,

pedagógiatanár

gyermek és ifjúságvédelem

DÁNYI – BERECZKI MÁRTA

 telefonos egyeztetés alapján

testnevelés

DEBRECZENI GÁBOR

 telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

történelem

DR. BAUKÓNÉ BAKSAI EDIT

 kedd 10.50-11.35

angol,

testnevelés, orosz

DR. KOVÁCS GÁBOR CSABÁNÉ

 szerda 10.55-11.35

angol, történelem,

orosz

 

EGYEDNÉ KOCSIS KATALIN

 telefonos egyeztetés alapján

katolikus hittan

 

FEJÉR SÁNDOR

telefonos egyeztetés alapján

evangélikus hittan,

evangélikus lelkész

FÉSŰSNÉ KOCSA KATALIN

péntek 9.50-10.35

német

 

FÖLDESI RICHÁRD PÉTER

 csütörtök 10:50-111:35

informatika,

fizika

 

 

GYÁNYI MIKLÓS

telefonos egyeztetés alapján

történelem, média, kollégiumi nevelő

 

HIDASI LÁSZLÓ

kedd 12.40-13.25

testnevelés,

földrajz

 

KASZÁS GÁBOR MIKLÓS

hétfő 8:55-9:40

angol,

magyar

KINCSESNÉ KOVÁCS ERIKA

egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

magyar,

könyvtáros tanár

KISNÉ PÉTER NÓRA

hétfő 12.40-13.25

matematika,

ábrázoló geometria

 

KISS KATALIN

péntek 10.50.-11.35

magyar, német

KISSNÉ CSIZMADIA NÓRA

péntek 11.45-12.30

evangélikus hittantanár

 

KISS TIMEA

hétfő 11.50-12.30

német, történelem,

etika

 

KOCSORNÉ KOVÁCS BERNADETT

kedd 8.50-9.40

olasz, német,

szakvizsga

 

KOLOZSI TAMÁS

telefonos egyeztetés alapján

informatikus mérnök-

tanár

KONKOLYNÉ JELENKA KATALIN

kedd 11.45-12.30

kémia, biológia

 

KOVÁCS HAJNALKA

hétfő 10.50-11.35

magyar, történelem,

 

KOVÁCS TÜNDE

csütörtök 9.50-10.35

biológia, német

KOVÁCSNÉ GYÖRFI LINDA

hétfő 10.50-11.35

német

 

KUN ILONA

péntek 8.55-9.40

történelem, földrajz,

 

 

LACZKÓ ISTVÁN

telefonos egyeztetés

katolikus hittan

katolikus lelkész

 

LAJKÓNÉ HAJDU SZILVIA IVETT

 csütörtök 8.00-8.45

német

 

LÁZÁRNÉ SKORKA KATALIN

telefonos egyeztetés alapján

 evangélikus hittan,

 evangélikus lelkész

LÉSZKÓ-KURUCZ ERIKA

telefonos egyeztetés

testnevelés

MIKLÓS IBOLYA

 telefonos egyeztetés alapján

tanító

kollégiumi nevelő

MIKÓ EDIT KATALIN

 

magyar (GYES)

 

MOLNÁR ZITA

 kedd 12.40-13.35

matematika, kémia

MOLNÁRNÉ FARKAS ÉVA

kedd 9.50-10.35

 

matematika, német

 

OLÁH BARBARA

péntek 12.40-13.25

német

 

PAPP ZOLTÁN

 

rajz, óraadó

 

PÓCS JÓZSEF

kedd 10.55-11.35

rajz, vizuális- és

környezetkultúra

 

SAS KATALIN

 hétfő 12.40-13.25

angol

 

SCHÄFERNÉ KÉKI MÁRTA

egyeztetés alapján

angol

 

SELMECZI LAJOS

telefonos egyeztetés alapján

evangélikus hittan, evangélikus lelkész

SUSZTER ÁGNES

hétfő 9.00-9.40

matematika, informatika

SOLEVIC-RAMOS RELINDA

szerda 10:50-11:35

testnevelés

SOÓS-HOMOKI ÁGNES

 csütörtök 9.00-9.40

magyar,

utazás és turizmus

 

SCHWEDES KARIN

egyeztetés alapján

német,

idegennyelvi lektor

SZABÓ KATALIN

 kedd 8.55-9.40

fizika, technika, matematika

kollégiumi nevelőtanár

 

SZABÓ RÓZSA

csütörtök 9.50-10.35

református lelkész

református hittantanár

 

SZÉKELY SZILVIA

hétfő 9:50-10:35

ének, angol

 

SZILÁGYI ISTVÁN

péntek 9.50-10.35

matematika, fizika,

szakvizsga

 

SZILÁGYI ZSUZSA

kedd 10.50-11.35

testnevelés,

gyógytestnevelés,

szakvizsga

 

SZTEZSÁN TÍMEA

csütörtök 10.50-11.35

tanító, német

SZUGYICZKINÉ BALOG EDIT

 telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelő,

magyar, orosz,

tanulásmódszertan és kommunikáció

ember és társadalomismeret

TAKÁCS BÉLA

 csütörtök 15.00-16.00

kollégiumi nevelőtanár,

pedagógia

TAKÁCS TIBOR

telefonos egyeztetés alapján

kollégiumi nevelőtanár,

matematika, technika,

informatika

 

TÁNCZOS ESZTER

telefonos egyeztetés alapján

katolikus hittantanár

TURZÓ GABRIELLA

biológia,

kollégiumi nevelőtanár

TOLDI ANIKÓ

szerda 9.50-10.35

angol, német