Kinyitottunk az érkező fecskéink számára

Három napon át élvezhetik a leendő PSG-s diákok azt a környezetet, amelyet a következő tanévtől 4 vagy 5 éven át naponta látni fognak.

2021. június 28-30-a között repülhettek be a fecskéink. Már a programsorozat megnyitója is sok érdekességgel várta az érkezett vendégeket. Tehetséges tanulóink bemutatkoztak:

 

Az idén is megrendezésre került Fecsketábor célja az, hogy az intézményünkbe érkező diákokat megismertesse leendő társaikkal, tanáraikkal és iskolai környezetükkel. Színes programokkal készültek pedagógusaink és a már itt tanuló diákjaink annak érdekében, hogy a lehető legjobb élménnyel repülhessenek majd haza fecskéink.

 

A programok között csipegetve olyat találhatunk, mint önismereti és ismerkedős játékok, az iskola képzéseinek részletes bemutatása, számháborúzás, kirándulás, Ki mit tud?, de lehetőségük volt a fecskéknek bejárni és megismerni az egész intézményt.