Horgászverseny

A hosszú hétvégét és a jó időt kihasználták Általános iskolás diákjaink, melyek közül többen is horgász versenyeken vettek részt.

Szombaton került megrendezésre a Körösvidéki Horgász Egyesületek Szövetsége által életre hívott és hetedik alkalommal megrendezésre kerülő Suli kupa elődöntői. Kilenc helyszínen közel 100 csapat 300 horgásza versenyzett, hogy tovább jusson a döntőbe.

 

Iskolánkat Kiszely Regina 4.a, Virág Vanda 6.b, Komóczi Péter 3.b osztályos tanulók képviselték Békésen, ahol 10 csapatból az előkelő második helyezést érték el, mellyel bejutottak a május 21-én megrendezésre kerülő megyei döntőbe, aminek helyszíne a gyomaendrődi Fűzfás-zugi holtág lesz.

 

Gratulálunk nekik, és sok sikert kívánunk a döntőben!

Köszönet a szülőknek a sok háttérmunkáért!

 

Vasárnap a Sporthorgászok Mezőberényi Egyesületének versenyén is többen szerepeltek, és szép eredményeket értek el.

Virág Vanda I. hely, Komóczi Péter II. hely, Solymosi Richár III. hely., Tóth Zsófia V. hely, Toman Balázs VI. hely és Kiszely Regina VII. hely.

Gratulálunk mindenkinek!

 

Kolozsi Tamás