Fantasztikus sikert arattak általános iskolás diákjaink a hétvégén!

2023.05.20. szombaton került megrendezésre a Lurkó kupa első fordulója Békésen a Puskaporos tavon. Iskolánkból 3 diák versengett, és ért el kiemelkedő eredményt. Gyermek kategóriában Kiszely Regina 4.a osztályos tanuló első helyezést, Komóczi Péter 3.b osztályos tanuló második helyezést és Virág Vanda ifi kategóriában szintén második helyezést ért el. Jó edzés volt a másnapi Suli kupa döntőre.

2023.05.21. vasárnap rendezte meg a Körösvidéki Horgász Egyesületek Szövetsége a Megyei Suli kupa döntőjét Gyomaendrődön a Fűzfás-zugi holtágon. 87 csapatból 15 csapat jutott a döntőbe, ahol iskolánkat képviselő Kiszely Regina 4.a, Virág Vanda 6.b, Komóczi Péter 3.b osztályos tanulók csapatkapitányukkal Kolozsi Tamással az előkelő 3. helyezést érték el. Ezzel a teljesítménnyel meghívást kaptak a KHESZ nyári 1 hetes meghívásos horgásztáborába is.

Gratulálunk!