Taroltak a palántáink

Szolnokon jártak kosárlabdás alsó tagozatos diákjaink. Mentek, nyertek és jöttek.

A Kosárpalánta programot azért hozták létre, hogy a 6-9 év kor közötti gyerekek számára megadhassák a képességeik kiaknázásához szükséges minden feltételt. A program és az edző, Iványi László munkájának sikerét is mutatja, hogy a 2020. október 16-án, Szolnokon megrendezésre került Kosárpalánta bajnokságon eredményesen szerepeltek kis diákjaink.

Két mérkőzésen mutatták meg bravúros teljesítményüket: Mezőberény-Szarvas 86-22 és Mezőberény-Tószeg 91-8. Kosárpalántáink annyira jól dobálták a labdát, hogy egy csoporttal feljebb kerültek.

Akiknek a pontokat köszönhetjük: Dányi Benett (42), Solymosi Richárd (19), Makra Gergő (18), Tóth-Miklósik Dorka (17), Barna Balázs Péter (11), Takács Levente (3), Bakó Szilvia (2), Rima Patrícia (1) és Kara Nelli (1).

Szép volt gyerekek!